SÖKE GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİNDEN SÖKE SPOR’A TAM DESTEK…

Söke Genç İşadamları Derneği Başkanı Bilal Ülker, Sökespor’a başarılar dileyerek, “Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte bizim de yemekte tuzumuz bulunsun diyerek, taraftarlar kartından alarak şehrimizin takımına destek olmak istedik. Kulüp Başkanı Yusuf Günal başta olmak üzere yöneticiler ve futbolcu kardeşlerimize başarılar diler, inşallah hak ettiğimiz 3. Lig’e yükseliriz” dedi.
DESTEK ÇAĞRISI
Sökespor Basın Sözcüsü İsmail Akalın ise, kulübün son durumu hakkında bilgi alan Ülker ve yönetimine teşekkür ederken, tüm Sökelileri Sökespor’a sahip çıkmaya davet etti. Sökespor’un eski günlerine kavuşması için tüm Sökelilerin kenetlenmesi gerektiğini ifade eden Akalın, “Her Sökeliden madden ve manen ekmeğini yiyip, suyunu içtiği Söke’nin futbol kulübüne destek olmalarını bekliyoruz” diye konuştu.
GÜNAL’DAN TEŞEKKÜR
SÖGİAD Başkanı Bilal Ülker ve yönetimine desteklerinden ötürü teşekkür eden Sökespor Kulüp Başkanı Yusuf Günal da, “Şampiyonluk parolasıyla hedefe kilitlenmiş durumdayız. Kulübümüze taraftar kartlarımızdan alarak  desteklerini esirgemeyen firmalarımıza, taraftarlarımıza, bizi zorlu lig yarışında madden ve manen destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir